Kariera polskojęzyczna przed zmianami 2023-12-15

Dołącz do
ArdentCode

Rozwijaj się w ciekawych projektach.

KAZ51012_HighRes
KAZ50516_HighRes

O nas

Jesteśmy firmą technologiczną o amerykańskich korzeniach. Od ponad 20 lat wspólnie z naszymi zagranicznymi partnerami tworzymy zaawansowane technologicznie aplikacje webowe. Teraz powiększamy nasz zespół, aby wspierać kolejne innowacyjne projekty w USA i Europie.

Pracujmy razem →

W ArdentCode wierzymy, że to ludzie tworzą ducha firmy i są jej najcenniejszym zasobem. Dlatego dla nas najważniejszy jest zespół, a nasi liderzy i mentorzy podchodzą z troską i uwagą nie tylko do realizacji projektu, ale z takim samym zaangażowaniem zadbają również o Ciebie i Twój rozwój.

Nie zostawiamy nikogo w tyle, a w codziennej pracy stawiamy na otwartą komunikację, transparentność działania i wsparcie w ciągłym rozwoju. Dzielimy się wiedzą i doświadczeniem, dzięki którym każdy nasz projekt to wspólny sukces.

Zapraszamy Cię do zespołu, w którym tworzymy komfortowe warunki pracy w atmosferze wzajemnego szacunku i w którym po prostu się lubimy.

Dlaczego warto z nami
pracować?

W ArdentCode wypracowaliśmy kulturę organizacyjną i środowisko, w którym praca jest jednocześnie przyjemnością i szansą stałego rozwoju. Skupiamy się na tym, by podążać za Tobą i stwarzać przestrzeń do osiągania osobistych celów. Dlatego zamiast dawać Ci niewygodne projekty szukamy takich, dzięki którym zrealizujesz własną ścieżkę zawodową. Nawet jeśli zaplanujesz na niej nieoczekiwany zakręt, zrobimy wszystko, by Ci w tym towarzyszyć. Wiemy bowiem, że przy dobrze określonym celu i odpowiednim wsparciu jesteśmy w stanie wspólnie wypracować rozwiązania, które przyniosą obopólną korzyść.

w_p

W naszym zespole każdy głos ma znaczenie, a proaktywność i podejmowane inicjatywy są doceniane. Wychodzimy z założenia, że łatwiej osiągać wyznaczone cele, ucząc się od siebie nawzajem i dzieląc się zdobytym doświadczeniem. Otwarta komunikacja to dla nas klucz do efektywnej pracy. W ArdentCode liczy się każde zdanie – również dlatego ludzie czują się u nas dobrze i zwyczajnie lubią tutaj pracować.

Opinie pracowników

Zobacz jak się u nas pracuje

Tworzymy różnorodny zespół, mamy różne pasje, ale w pracy kierujemy się wspólnymi wartościami. Jak naprawdę pracuje się w ArdentCode? Sprawdź opinie naszych pracowników!

Moim zdaniem, ArdentCode to przede wszystkim firma, która słucha swoich pracowników i na co dzień dba o ich dobre samopoczucie. Panuje tu bardzo przyjazna atmosfera, która sprzyja dobrej współpracy oraz dzieleniu się wiedzą i doświadczeniami. Firma daje nam wiele okazji do poszerzania naszych kompetencji i rozwoju na różnych polach. Praca w ArdentCode jest więc nie tylko satysfakcjonująca, ale pozwala również na ciągłe doskonalenie swoich umiejętności.

Zuza Zużewicz

Senior Developer

Program Junior jest świetną okazją do tego, aby nabrać doświadczenia pod okiem Mentora. Oprócz aspektu technicznego, mamy także okazję do rozwijania umiejętności miękkich, przede wszystkim pracy i komunikacji w zespole. Firmie zależy na naszym rozwoju, co sprawia, że jest to dobre miejsce do rozpoczęcia kariery.

Sebastian Wegner

Junior Developer

ArdentCode mocno koncentruje się na rozwoju pracowników a także wspiera w realizacji indywidualnych pasji oraz zainteresowań.
Nieformalna kultura pracy, otwartość, integracje i celebrowanie wspólnych sukcesów to tylko niektóre elementy, które sprzyjają budowaniu zdrowej atmosfery wewnątrz organizacji.
Największą wartość firmy od zawsze stanowili ludzie, którzy chętnie dzielą się swoim doświadczeniem i wiedzą.
Będąc w takim miejscu można być spokojnym, że nie pozostanie się samemu ze swoimi nierozwiązanymi problemami.

Krzysztof Zwierko

Senior Developer

Do przystąpienia do programu stażowego zostałem zachęcony przez znajomego ze studiów, który również tutaj pracuje. Pierwsze rozmowy oraz pierwszy miesiąc utrwaliły mnie w przekonaniu, że ArdentCode wie jak dbać o stażystów. Pierwszy miesiąc pozwolił nam wyrównać poziom, co przełożyło się na lepszą współpracę w rozwiązywaniu postawionych problemów. Z chęcią będę polecać program swoim znajomym, ponieważ każdy pod taką opieką jest wstanie rozwinąć swoje skrzydła

Michał Walenciak

Junior Developer

O programie stażowym w ArdentCode dowiedziałem się przypadkiem, przeglądając feed na Facebooku. Po przeanalizowaniu oferty programu i dowiedzenia się czegoś o firmie postanowiłem zaaplikować. Proces rekrutacyjny przebiegł bardzo sprawnie i podczas niego zostały wyjaśnione moje wszystkie wątpliwości. Po miesiącu pracy w ArdentCode mogę śmiało polecić każdemu wykorzystanie takiej szansy zdobycia doświadczenia i zaaplikować na Program Junior.

Krzysiek Krawczyk

Regular Developer

Nasze wartości

Ego zostawiamy
za drzwiami.

Polegamy na sobie.

Odwracamy
każdy kamyk.

Oferty pracy

Sprawdź, czy widzisz dla siebie możliwości zawodowe i skieruj swoją karierę na właściwe tory z ArdentCode!

Budowa systemu z inteligentnymi formularzami, przechowywaniem plików i rozbudowaną logiką biznesową.

Wymagania

+5 lat doświadczenia komercyjnego, TypeScript, Node.js
Angular 12+, AWS

Zostań członkiem zespołu R&D, którego zadaniem będzie stworzenie kompleksowego rozwiązania AI do platformy z branży rozwiązań klasy „search”.

Wymagania

+5 lat doświadczenia komercyjnego, TypeScript, Node.js, AWS/Azure

Mile widziane:

Python, doświadczenie w budowie i wdrażaniu rozwiązań z użyciem sztucznej inteligencji

Platforma rewolucjonizująca tworzenie treści online

Wymagania

Angular, Node, TS, ELK Stack, AWS, Bamboo CI, 4+ lata doświadczenia

Wymagania

m.in. +3 lata praktycznego doświadczenia w skutecznym zarządzaniu i utrzymaniu JIRA

Jak wygląda nasz proces rekrutacyjny?

Chcesz dołączyć do zespołu?

Czeka Cię 4-etapowy proces rekrutacyjny, w trakcie którego poznamy się lepiej i omówimy nasze wzajemne oczekiwania. Rekrutacja jest w 100% zdalna i trwa w naszej firmie od 5 do 7 dni w zależności od Twojej dyspozycyjności.

ETAP 1

Weryfikacja nadesłanych CV

Nasz zespół rekrutacyjny zapozna się z Twoim CV. Jeśli Twoje deklarowane kompetencje i doświadczenie zawodowe pokryją nasze oczekiwania i potrzeby projektu – skontaktujemy się z Tobą i zaprosimy na spotkanie. Dokładne informacje wraz z zaproszeniem na rozmowę wstępną wyślemy Ci drogą mejlową.

ETAP 2

Rozmowa wstępna

Poznajmy się! Na pierwszym spotkaniu porozmawiamy o obszarze Twoich zainteresowań zawodowych, kierunku, w którym chcesz się rozwijać, Twoich oczekiwaniach związanych z pracą u nas, a także dotychczasowym doświadczeniu i zdobytych umiejętnościach, którymi możesz się nam pochwalić. Damy Ci czas na zadanie wszelkich nurtujących Cię pytań, dzięki czemu dowiesz się więcej o ArdentCode.

ETAP 3

Rozmowa techniczna

Zaprosimy Cię na rozmowę techniczną z leaderem projektu i doświadczonym developerem, podczas której będziesz mieć szansę zaprezentować nam swoje umiejętności. Na spotkaniu zadamy Ci pytania techniczne i przeprowadzimy wspólną sesję live coding (trwa to zwykle 90–120 minut). Do każdej rozmowy podchodzimy po partnersku, dlatego naszym celem nie jest wykazywanie niewiedzy, ale skupiamy się na tym, by możliwie najlepiej Cię poznać i sprawdzić Twój sposób pracy – przede wszystkim jak radzisz sobie z rozwiązywaniem problemów oraz czy rozumiesz, a nie tylko pamiętasz. Jeśli nie będziesz znać odpowiedzi, spróbujemy przeformułować pytanie i zadać je ponownie – jesteśmy otwarci i zależy nam na tym, byś czuł się komfortowo.

Kultura feedbacku jest dla nas ważna, dlatego poinformujemy Cię o wyniku rozmowy technicznej i udzielimy Ci rzetelnej informacji zwrotnej, nawet jeśli ostatecznie nie nawiążemy współpracy. Podchodzimy poważnie do każdej rekrutacji i wierzymy, że nawet niepowodzenie może być impulsem i motywacją do dalszego doskonalenia swoich kompetencji. Sami dążymy do tego, by ciągle się usprawniać, dlatego Ciebie również zapytamy o Twoje odczucia i sugestie dotyczące naszego procesu rekrutacyjnego.

ETAP 4

Rozmowa finalna

Jeśli wynik rozmowy technicznej będzie pozytywny, zaprosimy Cię do ostatniego etapu rekrutacji, gdzie będziesz miał okazję porozmawiać z IT Managerem oraz Szefem Operacyjnym o Twojej przyszłości w naszej firmie. Przedstawimy Ci ofertę pracy i wyjaśniamy wszystkie istotne kwestie, wyczerpująco odpowiadając na pytania, które pojawią się z Twojej strony. Jesteśmy transparentni i mówimy wprost, ponieważ szukamy osób, które chcą dołączyć nie tylko do konkretnego projektu, ale przede wszystkim do zespołu ArdentCode. Zadbamy więc o to, byś wyszedł z tej rozmowy z kompletem informacji, które pozwolą Ci podjąć szybką i świadomą decyzję.

Gratulujemy i witamy w naszym zespole! Gwarantujemy Ci bezpieczny onboarding, wsparcie dedykowanego mentora i pomoc Buddiego w bezproblemowym odnalezieniu się w naszym środowisku pracy!

Benefity pracy w Ardentcode

Co zyskasz pracując dla nas?

Możliwość pracy stacjonarnej,
zdalnej lub hybrydowej

Ubezpieczenie
grupowe

Dofinansowanie udziału
w zawodach sportowych

Chill room
z xboxem

Dostęp do platformy
Udemy

Dofinansowanie
zakupu okularów

Work&Play

Brak dress code’u

Praca w naszej
strefie czasowej

Program Buddy

Prywatna opieka medyczna

Karta multisport

20210910_210658

Ścieżka rozwoju
w ArdentCode

Rozwój osobisty

W ArdentCode dajemy spersonalizowane możliwości rozwoju. Dołożymy wszelkich starań do tego, by zapewnić Ci warunki, które dadzą Ci szansę na maksymalne wykorzystanie Twojego potencjału. Dzięki płaskiej strukturze otrzymasz u nas swobodę w obszarze doskonalenia własnych umiejętności. Mocno stawiamy na kompetencje, dlatego zapewnimy Ci wsparcie oraz niezbędne narzędzia. Dołączając do nas, możesz liczyć na efektywny mentoring i regularny feedback, który pozwoli Ci skutecznie osiągać wyznaczone cele zawodowe.

Co robimy
w wolnej chwili?

Po godzinach

Nasz zespół tworzą ludzie o różnorodnych pasjach i zainteresowaniach, które często udaje nam się łączyć w formie wspólnych aktywności. Tworzymy organizację, która po prostu lubi spędzać ze sobą czas!

“I think the most important aspect of work are the people that you meet every day. I really enjoy spending time with my team, and I don’t think it will ever change at ArdentCode.”

Join us →

Kontakt

Napisz do nas

ArdentCode
ul. Jeździecka 19
53-032 Wrocław


Biuro: office@ardentcode.com
Nowe projekty: sales@ardentcode.com
Kariera: careers@ardentcode.com