Kariera

Dołącz do
ArdentCode

Rozwijaj się w ciekawych projektach.

KAZ51012_HighRes

Oferty pracy

Sprawdź, czy widzisz dla siebie możliwości zawodowe i skieruj swoją karierę na właściwe tory z ArdentCode!

Szukamy wybitnych programistów do elitarnego zespołu R&D!

Wymagania

+5 lat doświadczenia komercyjnego, TypeScript, React, Nest, AWS, znajomość zagadnień z zakresu algorytmiki i doskonała umiejętność komunikacji.

Rozbudowa aplikacji do aktów prawnych, orzeczeń i interpretacji w USA (zarówno dla prawa standowego jak i federalnego)

Wymagania

+4 lat doświadczenia komercyjnego, TypeScript, React
AngularJS

Dołącz do naszego zespołu rozwijającego aplikacje webowe dla firm działających na rynku e-commerce i rynku komunikacji wizualnej. Zespół projektowy pracuje “scrumowo”.

Wymagania

+3 lat doświadczenia komercyjnego, TypeScript, Angular 12+

Mile widziane:

React, development na backendzie z Express.js

Jak wygląda nasz proces rekrutacyjny?

Chcesz dołączyć do zespołu?

Czeka Cię 4-etapowy proces rekrutacyjny, w trakcie którego poznamy się lepiej i omówimy nasze wzajemne oczekiwania. Rekrutacja jest w 100% zdalna i trwa w naszej firmie od 5 do 7 dni w zależności od Twojej dyspozycyjności.

ETAP 1

Weryfikacja nadesłanych CV

Nasz zespół rekrutacyjny zapozna się z Twoim CV. Jeśli Twoje deklarowane kompetencje i doświadczenie zawodowe pokryją nasze oczekiwania i potrzeby projektu – skontaktujemy się z Tobą i zaprosimy na spotkanie. Dokładne informacje wraz z zaproszeniem na rozmowę wstępną wyślemy Ci drogą mejlową.

ETAP 2

Rozmowa wstępna

Poznajmy się! Na pierwszym spotkaniu porozmawiamy o obszarze Twoich zainteresowań zawodowych, kierunku, w którym chcesz się rozwijać, Twoich oczekiwaniach związanych z pracą u nas, a także dotychczasowym doświadczeniu i zdobytych umiejętnościach, którymi możesz się nam pochwalić. Damy Ci czas na zadanie wszelkich nurtujących Cię pytań, dzięki czemu dowiesz się więcej o ArdentCode.

ETAP 3

Rozmowa techniczna

Zaprosimy Cię na rozmowę techniczną z leaderem projektu i doświadczonym developerem, podczas której będziesz mieć szansę zaprezentować nam swoje umiejętności. Na spotkaniu zadamy Ci pytania techniczne i przeprowadzimy wspólną sesję live coding (trwa to zwykle 90–120 minut). Do każdej rozmowy podchodzimy po partnersku, dlatego naszym celem nie jest wykazywanie niewiedzy, ale skupiamy się na tym, by możliwie najlepiej Cię poznać i sprawdzić Twój sposób pracy – przede wszystkim jak radzisz sobie z rozwiązywaniem problemów oraz czy rozumiesz, a nie tylko pamiętasz. Jeśli nie będziesz znać odpowiedzi, spróbujemy przeformułować pytanie i zadać je ponownie – jesteśmy otwarci i zależy nam na tym, byś czuł się komfortowo.

Kultura feedbacku jest dla nas ważna, dlatego poinformujemy Cię o wyniku rozmowy technicznej i udzielimy Ci rzetelnej informacji zwrotnej, nawet jeśli ostatecznie nie nawiążemy współpracy. Podchodzimy poważnie do każdej rekrutacji i wierzymy, że nawet niepowodzenie może być impulsem i motywacją do dalszego doskonalenia swoich kompetencji. Sami dążymy do tego, by ciągle się usprawniać, dlatego Ciebie również zapytamy o Twoje odczucia i sugestie dotyczące naszego procesu rekrutacyjnego.

ETAP 4

Rozmowa finalna

Jeśli wynik rozmowy technicznej będzie pozytywny, zaprosimy Cię do ostatniego etapu rekrutacji, gdzie będziesz miał okazję porozmawiać z IT Managerem oraz Szefem Operacyjnym o Twojej przyszłości w naszej firmie. Przedstawimy Ci ofertę pracy i wyjaśniamy wszystkie istotne kwestie, wyczerpująco odpowiadając na pytania, które pojawią się z Twojej strony. Jesteśmy transparentni i mówimy wprost, ponieważ szukamy osób, które chcą dołączyć nie tylko do konkretnego projektu, ale przede wszystkim do zespołu ArdentCode. Zadbamy więc o to, byś wyszedł z tej rozmowy z kompletem informacji, które pozwolą Ci podjąć szybką i świadomą decyzję.

Gratulujemy i witamy w naszym zespole! Gwarantujemy Ci bezpieczny onboarding, wsparcie dedykowanego mentora i pomoc Buddiego w bezproblemowym odnalezieniu się w naszym środowisku pracy!

Benefity pracy w Ardentcode

Co zyskasz pracując dla nas?

Możliwość pracy stacjonarnej,
zdalnej lub hybrydowej

Ubezpieczenie
grupowe

Dofinansowanie udziału
w zawodach sportowych

Chill room
z xboxem

Dostęp do platformy
Udemy

Dofinansowanie
zakupu okularów

Work&Play

Brak dress code’u

Praca w naszej
strefie czasowej

Program Buddy

Prywatna opieka medyczna

Karta multisport

20210910_210658

Ścieżka rozwoju
w ArdentCode

Rozwój osobisty

W ArdentCode dajemy spersonalizowane możliwości rozwoju. Dołożymy wszelkich starań do tego, by zapewnić Ci warunki, które dadzą Ci szansę na maksymalne wykorzystanie Twojego potencjału. Dzięki płaskiej strukturze otrzymasz u nas swobodę w obszarze doskonalenia własnych umiejętności. Mocno stawiamy na kompetencje, dlatego zapewnimy Ci wsparcie oraz niezbędne narzędzia. Dołączając do nas, możesz liczyć na efektywny mentoring i regularny feedback, który pozwoli Ci skutecznie osiągać wyznaczone cele zawodowe.

Co robimy
w wolnej chwili?

Po godzinach

Nasz zespół tworzą ludzie o różnorodnych pasjach i zainteresowaniach, które często udaje nam się łączyć w formie wspólnych aktywności. Tworzymy organizację, która po prostu lubi spędzać ze sobą czas!